usiud acfe turkiye

II. Adli Bilişim ve Siber Suçlarla Mücadele Zirvesi - 10.06.2019

USİUD VE EMT Elektronik & Magnet Forensics iş birliğinde organize edilen 'Adli Bilişim ve Siber Suçlarla Mücadele' zirvesinde; adli bilişim ve siber güvenlik konularında seminer ve gösterimler ile güncel trendler, riskler, gelişmeler değerlendirilecek ve uygulamalı bir araştırma yaklaşımı sunulmuştur.

ACFE´nin iki yılda bir yayımladığı küresel suistimal araştırması sonuçlarına göre, şirketler tipik olarak her yıl gelirlerinin %5´ini suistimal nedeniyle kaybetmektedir.  Bildirilen vakalardan ortaya çıkarılan toplam kayıp 7 milyar dolardan fazla ve vaka başına ortalama 1 milyon dolardan yüksektir.

Adli Bilişim alanında yetkin ve tecrübeli uzmanlar; güncel risklere karşı kullanılan adli bilişim metotları ve siber suçlarla mücadele yöntemlerini, saldırılarda kullanılan ve bunlara karşı kullanılabilecek en etkili yöntem ve araçları, bilgi güvenliğini sağlama ve endüstriyel casusluğa karşı koyma yöntemlerini; IP hırsızlığı ve siber saldırı, veri analizi ve analitiği – büyük veriler ile ilgili teknik konuları vaka örnekleriyle anlatılmıştır.

Başta ana etkinlik sponsorlarımız EMT Electronics, Magnet Forensics olmak üzere katılım sağlayan herkese en içten teşekkürlerimizi sunarız.


FOTO GALERİ


Diğer Haberler

USİUD Hakkında

USIUD tamamen Türk mevzuatına göre kurulmuş ve tescil edilmiş bir dernektir. Bununla birlikte merkezi Amerika Birleşik Devletlerinin Texas eyaletinde bulunan ACFE (Association of Certified Fraud Examiners) adlı organizasyonun temsilcisi konumundadır.

İletişim Bilgileri

Küçükbakkalköy Mahallesi Sonay Sokak No:6 Ataşehir - İstanbul - Türkiye

Telefon : +90 850 532 9064 | Faks : +90 216 706 0126