usiud acfe turkiye

Sabancı Üniversitesi´nde, İnsan Hakları Dersi kapsamında uluslararası öğrencilere Suistimal ve Etik´ten bahsettik. - 19.11.2018

Sabancı Üniversitesi´nde, İnsan Hakları Dersi kapsamında uluslararası öğrencilere Suistimal ve Etik´ten bahsettik.

'Kasım Ayı Farkındalık Ayı' diyerek destek olduğumuz #fraudweek için Sabancı Üniversitesi'ndeydik.

Sabancı Üniversitesi'nde, İnsan Hakları Dersi kapsamında uluslararası öğrencilere Suistimal ve Etik'ten bahsettik. Biz bilgi ve deneyimlerimizi; onlar genç, sorgulayan ve ışıltılı beyinlerini paylaştı ve günün sonunda herkesin yüzünde büyük bir gülümseme vardı.

Öncelikle, bizi kabul ettikleri ve bu paylaşımı mümkün kıldıkları için Sabancı Üniversitesi ve Toplumsal Duyarlılık Projeleri Ekibine ve şahsen de
N. Banu GÜMÜŞTÜS, Zeynep Bahar Çelik, ASLI ACAR GELİŞ ve Gizem Köseoğlu'na planlama ve organizasyon süreci boyunca gösterdikleri destek ve Suistimal ve Etik konularının İnsan Haklarıyla ilişkisinin ve bunun öğrencilerle paylaşılması gereken bir konu olduğunun farkında oldukları için teşekkürlerimizi sunarız.

Ayrıca, Eğitim Direktörümüz Kıvılcım Günbattı, Başkan Yardımcımız
Cengiz GUMUSTUS CPP,CFE ve Danışma Kurulu Üyemiz Fikret Sebilcioglu, CFE, CPA, TRACE Anti-Bribery Specialist'na zamanlarını gönüllü olarak böylesine yüksek bir enerjiyle paylaştıkları ve bu etkinliğin özel olmasını sağladıkları için teşekkürlerimizi sunarız.

 FOTO GALERİ

Diğer Haberler

USİUD Hakkında

USIUD tamamen Türk mevzuatına göre kurulmuş ve tescil edilmiş bir dernektir. Bununla birlikte merkezi Amerika Birleşik Devletlerinin Texas eyaletinde bulunan ACFE (Association of Certified Fraud Examiners) adlı organizasyonun temsilcisi konumundadır.

İletişim Bilgileri

Atayol Plaza Kayışdağı Caddesi, No:45 Kat:5, 34750 Ataşehir - İstanbul - Türkiye

Telefon : +90 850 532 9064 | Faks : +90 216 706 0126