Bireysel dernek üyeliği için online başvuru sayfasındasınız. Aşağıda yer alan formla yapacağınız başvuru kesin kayıt yerine geçmez.

Yönetim Kurulu tarafından yapılan değerlendirme sonucunda verilecek karara istinaden, başvuru sonucunuz tarafınıza e-posta ile bildirilmektedir.

Başvuru işlemi sonucunda web sitemize üyelik işleminiz otomatik olarak gerçekleştirilecektir. Belge yükleme işlemlerini ve başvurunuzla ilgili durum takibini, üye girişi yaparak web sitemiz üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Aşağıda belirtilen belgelerin sekreterliğimize iletilmesini takiben başvurunuz değerlendirilmeye alınacaktır. Eksik bilgilerle yapılan başvurular değerlendirme sürecine alınmazlar.

Üyelik Giriş Ücreti : 250 TL
Yıllık Aidat : 600 TL


Başvurunuzun değerlendirilmeye alınması için gerekli belgeler;

- Üyelik giriş ücreti ve yıllık üyelik aidatının dernek banka hesabına yatırıldığına dair dekont, (** Başvurusu kabul edilmeyen adayların aidat bedeli iade edilir)
- Adli Sicil Kaydı (E-devlet üzerinden alınabilir),
- Nüfus Cüzdanı Fotokopisi
- 1 Adet Fotoğraf

Banka Hesaplarımız

Kişisel Bilgiler

İletişim Bilgileri

Kullanıcı adınız olarak belirttiğiniz mail adresi kullanılacaktır.

Çalıştığınız Kurum ve Deneyim

Eğitim Bilgileri

Referans Bilgileri

Tüzüğümüzün 9/1 maddesi gereğince Dernek Üyeliğine kabul için bir asil Dernek üyesini referans olarak göstermeniz gerekmektedir.

Üyelik Giriş Bilgileri

Şifreniz en az 8 karakterden oluşmalıdır.
Şifreniz en az 8 karakterden oluşmalıdır.

Sözleşme Onayı

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

USİUD Hakkında

USIUD tamamen Türk mevzuatına göre kurulmuş ve tescil edilmiş bir dernektir. Bununla birlikte merkezi Amerika Birleşik Devletlerinin Texas eyaletinde bulunan ACFE (Association of Certified Fraud Examiners) adlı organizasyonun temsilcisi konumundadır.

İletişim Bilgileri

Atayol Plaza Kayışdağı Caddesi, No:45 Kat:5, 34750 Ataşehir - İstanbul - Türkiye

Telefon : +90 850 532 9064 | Faks : +90 216 706 0126